Menu Zavřeno

Home Staging Vytvoříme nejlepší
první dojem
Naše realizace
Home Staging Zkrášlíme váš byt či dům Naše služby

Home Staging Šárka Praha a Střední čechy

O nás

decor left

Co je home staging? V dnešní době hodně záleží na kvalitě realitních služeb. Aby se nemovitost prodala co nejlépe, je důležitá příprava její prezentace. My vám pomůžeme připravit nemovitost před prodejem tak, aby působila atraktivně, útulně a zaujala tak co nejvíce potencionálních zájemců.

Stagingu se věnuji od roku 2015. Svoji práci dělám srdcem. Je zároveň mým koníčkem, který mě naplňuje. Vidím v tom, co dělám smysl a baví mě výsledky, které vznikají po snaze všech, kteří se na přípravě prezentace nemovitosti jakkoliv podílejí.

Věnuji se home stagingu především v Praze a Středočeském kraji, ale po dohodě jsem schopná přijet k Vám do jakéhokoliv kraje v celé České republice.

rychlost

Rychlejší prodej

cena

Vyšší prodejní cena

Interier

Zútulníme interiér

zakaznici

Spokojení zájemci

Naše realizace

decor left
Zabýváme se jak nemovitostmi zařízenými, tak i nezařízenými. Podívejte se na naše ukázky realizací.
Pokud je nemovitost neobydlená, nabízíme ponechání stagingu po celou dobu prodeje nebo do jeho ukončení ze strany objednatele služby.
Realizace
Naše realizace
Podívejte se na naše realizace bytů
Více zde

Reference

decor left

Naši partneři

partneri-jb02
partneri-ipr01
partneri-popenkova
Remax Alfa
Klimachr
Avefoto

Home staging

Home staging? V dnešní době hodně záleží na kvalitě realitních služeb. Aby se nemovitost prodala co nejlépe, je důležitá příprava její prezentace. My vám pomůžeme připravit nemovitost před prodejem tak, aby působila atraktivně, útulně a zaujala tak co nejvíce potencionálních zájemců. Home staging, realizace bytů, design interiéru. Zabýváme se home stagingem neboli designem interiéru před prodejí nemovitosti.

Realizujeme nemovitosti zařízené i nezařízené. Podívejte se na ukázky naší práce. Zpracujeme Vám návrh na míru, ukážeme naši představu a vše podrobně vysvětlíme. Po odsouhlasení návrhu zrealizujeme design interiéru. S naší pomocí zvýšíte cenu a urychlíte prodej nemovitosti. Design interiéru, dekorace bytu, dekorace interiéru, home staging, zútulnění bytu, připrava na prodej. Nemovitost projdeme a poradíme, co bude dobré změnit a připravit před službou samotného stagingu. Pokud objednatel konzultaci nevyžaduje, stačí zaslat fotografie nemovitosti na e-mail nebo pomocí webového formuláře. Následně Vás budeme kontaktovat a doporučíme následné kroky. Pokud je nemovitost neobydlená, nabízíme ponechání stagingu po celou dobu prodeje nebo do jeho ukončení ze strany objednatele služby.

Neupravený interiér nezaujme. Pomocí našich doplňků a dekorací zútulníme váš byt či dům a zároveň poradíme majitelům, jak se na prohlídky připravit. Prázdné nemovitosti se hůř prodávají, a proto touto službou zájemcům ukážeme, jak lze prostory využít a zároveň znázorníme jejich velikost.

Realizujeme nemovitosti zařízené i nezařízené

Home staging v dnešní době hodně záleží na kvalitě realitních služeb. Aby se nemovitost prodala co nejlépe a s nejvyšší možnou cenou, je důležitá příprava její prezentace. My vám pomůžeme připravit nemovitost před prodejem tak, aby působila atraktivně a zaujala tak co nejvíce potencionálních zájemců. Home staging, realizace bytů, design interiéru. Zabýváme se home stagingem neboli designem interiéru před prodejí nemovitosti.

Realizujeme nemovitosti zařízené i nezařízené. Podívejte se na ukázky naší práce Home Staging. Zpracujeme Vám návrh na míru. Po odsouhlasení návrhu zrealizujeme design interiéru. S naší pomocí zvýšíte cenu a urychlíte prodej nemovitosti. Design interiéru, dekorace bytu, dekorace interiéru, home staging, zútulnění bytu, připrava na prodej. Nemovitost projdeme a poradíme, co bude dobré změnit a připravit před službou samotného stagingu. Stačí zaslat fotografie nemovitosti na e-mail nebo pomocí webového formuláře. Následně Vás budeme kontaktovat a doporučíme následné kroky. Pokud je nemovitost neobydlená, nabízíme ponechání stagingu po celou dobu prodeje nebo do jeho ukončení ze strany objednatele služby.

Neupravený interiér nezaujme. Pomocí našich doplňků a dekorací zútulníme váš byt či dům a zároveň poradíme majitelům, jak se na prohlídky připravit. Prázdné nemovitosti se hůř prodávají, a proto touto službou zájemcům ukážeme, jak lze prostory využít a zároveň znázorníme jejich velikost. Home Staging Šárka

Design interiéru a dekorace bytu

Home staging? V dnešní době hodně záleží na kvalitě realitních služeb, včetně vybavení nemovitosti. Aby se nemovitost prodala co nejlépe, je důležitá příprava její prezentace. My vám pomůžeme připravit nemovitost před prodejem tak, aby působila atraktivně, útulně a zaujala tak co nejvíce potencionálních zájemců. Home staging Šárka, realizace bytů, design interiéru. Zabýváme se home stagingem neboli designem interiéru před prodejí nemovitosti.

Realizujeme nemovitosti zařízené i nezařízené. Podívejte se na ukázky naší práce. Zpracujeme Vám návrh na míru, ukážeme naši představu a vše podrobně vysvětlíme. Po odsouhlasení návrhu zrealizujeme design interiéru. S naší pomocí zvýšíte cenu a urychlíte prodej nemovitosti. Design interiéru, dekorace bytu, dekorace interiéru, home staging, zútulnění bytu, připrava na prodej. Nemovitost projdeme a poradíme, co bude dobré změnit a připravit před službou samotného stagingu. Pokud objednatel konzultaci nevyžaduje, stačí zaslat fotografie nemovitosti na e-mail nebo pomocí webového formuláře. Následně Vás budeme kontaktovat a doporučíme následné kroky. Pokud je nemovitost neobydlená, nabízíme ponechání stagingu po celou dobu prodeje. Home Staging Šárka

Neupravený interiér nezaujme. Pomocí našich doplňků a dekorací zútulníme váš byt či dům a zároveň poradíme majitelům, jak se na prohlídky připravit. Prázdné nemovitosti se hůř prodávají, a proto touto službou zájemcům ukážeme, jak lze prostory využít a zároveň znázorníme jejich velikost.