Menu Zavřeno

slider slider

Služby

decor left

home staging

Každá nemovitost je individuální a vyžaduje jinou péči a přípravu k prodeji. Služby se dají kombinovat a vzájemně se doplňovat.

Zabýváme se home stagingem neboli designem interiéru před prodejem nemovitosti. Realizujeme nemovitosti zařízené i nezařízené, obydlené i nebobydlené. Podívejte se na ukázky naší práce.

Zpracujeme Vám návrh na míru, ukážeme naší představu a vše podrobně vysvětlíme. Po odsouhlasení návrhu zrealizujeme design interiéru. S naší pomocí zvýšíte cenu a urychlíte prodej nemovitosti.

home staging

Osobní konzultace probíhá na vyžádání objednatele služby. Nemovitost projdeme a poradíme, co bude dobré změnit a připravit před službou samotného stagingu.

Pokud objednatel konzultaci nevyžaduje, stačí zaslat fotografie nemovitosti na e-mail nebo pomocí webového formuláře. Následně Vás budeme kontaktovat a doporučíme následné kroky.

Pokud je nemovitost neobydlená, nabízíme ponechání stagingu po celou dobu prodeje nebo do jeho ukončení ze strany objednatele služby.

home staging

Zařízená nemovitost:
Neupravený interiér nezaujme. Pomocí našich doplňků a dekorací zútulníme byt či dům a pokud je nemovitost obydlená, zároveň poradíme majitelům, jak se na prohlídky připravit.

Nezařízená nemovitost:
Prázdné nemovitosti se hůř prodávají, a proto touto službou zájemcům ukážeme, jak lze prostory využít a zároveň znázorníme jejich velikost.

Fotograf nemovitosti

Fotografie nemovitosti
Focení nemovitostí zajistíme my. Spolupracujeme s profi fotografem nemovitostí, který nabízí komplexní služby včetně videoprohlídky, dronu a následného zpracování. Realizace našeho fotografa naleznete na www.fotografrealit.cz

Realistická 3D vizualizace
Design interiéru vytvořený v grafickém programu je vhodný u nemovitostí, které vyžadují větší obsah prací a oprav za vyšší náklady. Oproti klasickému stagingu má však nevýhodu. Zájemci na prohlídkách vidí původní stav a to může ovlivnit jejich zájem o nemovitost. Proto i v těchto případech doporučujeme interiér menšími úpravami zatraktivnit a připravit tak k prezentaci.

Dle stavu nemovitosti zajistíme

decor left

– likvidaci starého nábytku
– malování
– položení podlahy
– drobné opravy a stavební úpravy
– úklid